ماژول GLC-LH-SM

Cisco Module GLC-LH-SM
Cisco
موجود
ماژول سینگل مود
ماژول GLC-LH-SM یا ماژول SFP سیسکو (Small Form-Factor Pluggable) به عنوان یک قطعه سخت افزاری به شمار می آید و نوعی ماژول فیبر نوری می باشد و در حقیقت ماژول GLC-LH-SM وظیفه تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال نوری را بر عهده دارد.

ماژول فیبر نوری GLC-LH-SM یک SFP از نوع 1000Base-LX/LH است که برای هر دو نوع فیبر سینگل مود و مالتی مود قابل استفاده است.

ماژول GLC-LH-SM بر اساس استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX ساخته شده است و توانایی ارسال و دریافت اطلاعات را بر روی کابل فیبرنوری سینگل مود تا 10 کیلومتر دارد ، همچنین بر روی لینکهای مالتی مود هم تا فاصله ی 550 متر توانایی کار کردن دارد.

به ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD کانکتور نوع LC/PC از نوع داپلکس (دوتایی) وصل می شود.
 

نظرات کاربران
ارسال نظر
  • در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ما را همراهی نمایید.