نوع نمایش :
155 کالا
پیشنهاد ویژه
مقایسه

کابل ترکیبی کواکسیال (هم محور)Indoor

Coaxial Combined cable (Coaxial + power ) indoor

کابل-ترکیبی-کواکسیال-هم-محور-Indoor دیمو در حلفه های 305 متری موجود میباشد. رویه کابل PVC و مورد استفاده در محیط های داخلی است.
پیشنهاد ویژه
مقایسه

کابل ترکیبی کواکسیال (هم محور)Outdoor

Coaxial Combined cable (Coaxial + power ) outdoor

کابل-ترکیبی-کواکسیال-هم-محور-Outdoor دیمو در حلفه های 305 متری موجود است. این کابل دارای دو رویه PVC و PE (بدلیل اوت دور بودن کابل) می باشد و مورد استفاده اصلی آن در محیط های خارجی است.
مقایسه

Phase-25dBi-iso-Easy-X برند فاز (Phase)

Phase-25dBi-iso-Easy-X Antenna

آنتن‌ 25dBi برند فاز (Phase)، با قطر 42 سانتیمتر برای انتقال داده به فواصل کوتاه تا 10 کیلومتر بکار گرفته می‌شود
مقایسه

Phase-25dBi-iso-easy برند فاز (Phase)

Phase-25dBi-iso-easy Antenna

آنتن‌ 25dBi برند فاز (Phase)، با قطر 42 سانتیمتر برای انتقال داده به فواصل کوتاه تا 10 کیلومتر بکار گرفته می‌شود.
مقایسه

پچ پنل فیبرنوری 6 پورت دیواری

Fiber patch panel 6 port duplex

پچ پنل به عنوان ترمینال باکس و جعبه تقسیم کانکتورها در انواع شبکه های فیبر نوری قابل استفاده است و اتصالات فیبر نوری را نگهداری می کند. پچ پنل دیواری 6 پورت دارای جنس بدنه فلزی با پوشش رنگ الکترواستاتیک می باشد. پچ پنل ۶ پورت دیواری به عنوان جعبه تقسیم شبکه های کوچک برای ۶ یا ۱۲ عدد کانکتور SC و یا ۲۴ عدد کانکتور LC قابل نصب می باشد. آداپتورهای این نوع باکس به صورت جداگانه به فروش می رسند.
مقایسه

پچ کورد فیبر نوری نگزنس OM3 مالتی مود داپلکس SC-LC دو متری

Nexans fiber patch cord SC-LC OM3 2m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس OM3 مالتی مود SC-LC دو متری با پارت نامبر N122.5CLA2 برای کاربردهای داخلی (Indoor) طراحی شده است تا ارتباطات پر سرعت با پهنای باند بالا را فراهم کند.این پچ کورد بر اساس استاندارد IEC 11801 تولید شده است.
مقایسه

آداپتور فیبرنوری مالتی مود LC داپلکس (دوتایی)

Adoptor LC multi mode LC duplex

آداپتور فیبرنوری مالتی مود LC داپلکس برای نصب در پچ پنل فیبرنوری و یا پریز شبکه دیواری طراحی شده است. این آداپتور به شکل داپلس (دوتایی) است که به این آدابتور دو پیگتیل ارسال و دریافت دیتا وصل میگردد که البته پیگتیل نیز باید LC باشد.
مقایسه

آداپتور فیبرنوری سینگل مود LC داپلکس (دوتایی)

Adoptor LC single mode LC duplex

آداپتور فیبرنوری سینگل مود LC داپلکس برای نصب در پچ پنل فیبرنوری و یا پریز شبکه دیواری طراحی شده است. این آداپتور به شکل داپلس (دوتایی) است که به این آدابتور دو پیگتیل ارسال و دریافت دیتا وصل میگردد که البته پیگتیل نیز باید LC باشد.
مقایسه

کوپلر رابط کابل (برل) HP cat6 STP

Hp copler Cat6 STP

این کوپلر یکی از محصولات شرکت HP بوده که دارای دو طرف مادگی RJ45 (کیستون ) از نوع از نوع STP (شیلد دار) و از گروه CAT6 می باشد. این محصول مناسب برای اتصال دادن دو کابل SFTP (شیلد دار ) به یکدیگر مورد استفاده قرار میگیرد .
مقایسه

کوپلر رابط کابل (برل) HP cat6 UTP

HP copler RJ45 cat6 UTP

برل یا کوپلر رابط HP برای اتصال دو کابل شبکه UTP برای افزایش طول کابل شبکه به کار می رود . دو کیستون در دو طرف از نوع cat6 می باشند .
مقایسه

فست کانکتور SC fast conector FTTH UPC

فست کانکتور فیبر نوری SC دارای دو نوع UPC که به رنگ آبی و APC که به رنگ سبز میباشد هستند. فست کانکتورهای فیبر نوری معمولا در دو سر دراپ کابلهای نوری استفاده می شود؛ در واقع بیشترین استفاده از فست کانکتورها برای کابلهای دراپ بین آخرین باکس توزیع و OTO می باشد.
مقایسه

کابل دراپ 4 کور 3 مهار (FTTH ̣Drop fiber cable - 4 core + 3wire )

Drop fiber cable 4 core + 3 wire

کابل دراپ فیبرنوری سه مهار 4 کور، یک کابل فیبر نوری از نوع سینگل مد (Single Mode) است که برای کابل کشی فیبر به ساختمان های مسکونی استفاده می شود و همچنین در پروژه ها (FTTH) نیز کاربرد دارد. این کابل دراپ برای مصارف داخلی (Indoor) و خارجی (Outdoor) ساختمان ها مناسب بوده که نصب و راه اندازی این نوع کابل ها بسیار سریع و آسان صورت می گیرد. کابل دراپ فیبرنوری سه مهار FTTH دارای 4 کور بوده و علاوه بر دو مهار فلزی ، یک مهار فلزی قوی دیگری در کنار کابل قرار گرفته که از تارهای فیبر نوری محافظت می کند.
مقایسه

کابل دراپ 2 کور 2 مهار (FTTH ̣Drop fiber cable - 2 core + 2wire )

کابل دراپ فیبر نوری دو مهاره FTTH یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات شبکه است که از 2 کور در هسته خود بهره برده و قابلیت نصب در داخل (Indoor) و خارج (Outdoor ) از ساختمان را دارد. جنس روکش این کابل دراپ 2 کور 2 مهار FTTH، از نوع LSZH است که از گسترش شعله و ایجاد گاز سمی پس از شعله ور شدن نیز جلوگیری می کند و همچنین میزان قطر آن بین 2 یا 3 میلیمتر می باشد. این محصول برای شبکه های FTTX و نصب هوایی مناسب بوده و از شعاع خمش مطلوب و نیروی کششی بالایی بهره می برد.

پیشنهاد ویژه
مقایسه

کیستون لگراند Cat6 UTP تک ماژول(باریک) 076561

Legrand keystone cat6 UTP 076561

کیستون شبکه لگراند CAT6 UTP باریک با بالاترین کیفیت تست و برای کادرهای روکار و توکار و ترانک های لگراند بصورت دوتایی در کنار یکدیگر قابل استفاده میباشد.
پیشنهاد ویژه
مقایسه

کیستون لگراند Cat6 STP دو ماژول(پهن) 076566

Legrand keystone cat6 UTP 076566

کیستون لگراند Cat6 STP دو ماژول(پهن) با پارت نامبر 076566 دارای کیفیت اورجینال و گارانتی تست فلوک
پیشنهاد ویژه
مقایسه

کیستون لگراند Cat6 UTP دو ماژول(پهن) 076564

Legrand keystone cat6 UTP 076564

کیستون لگراند Cat6 UTP دو ماژول(پهن) با پارت نامبر 076564 دارای کیفیت اورجینال و گارانتی تست فلوک
پیشنهاد ویژه
مقایسه

پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مود داپلکس سه متری SC-LC

Nexans fiber patch cord SC-LC 3m duplex

یکی از پرکاربرد ترین کانکتورهای فیبر نوری SC ، راحتی استفاده قیمت مناسب آن را به یکی از پرکاربرد ترین کانکتور های فیبرنوری تبدیل کرده است سازگاری با انواع استاندارد های IEC, TIA/EIA, NTT and JIS و ساختار مشتکی کانکتور فیبر نوری SC از ویژگیهای این کانکتور است
پیشنهاد ویژه
مقایسه

پچ پنل لگراند 24 پورت Cat6 UTP با پارت نامبر 033561

Legrand patch panel 24 port UTP (033561)

پچ پنل لگراند 24 پورت Cat6 UTP با پارت نامبر 033561 و کیفیت اورجینال با گارانتی تست فلوک
پیشنهاد ویژه
مقایسه

پچ پنل لگراند 24 پورت Cat6 STP با پارت نامبر 033563

Legrand patch panel 24 port STP (033563)

پچ پنل لگراند 24 پورت Cat6 STP با پارت نامبر 033563 و کیفیت اورجینال با گارانتی تست فلوک
مقایسه

Cisco module HWIC-4ESW

Cisco module HWIC-4ESW

ماژول سیسکو مدل hwic-4esw ساخت شرکت سیسکو می‌باشد. به کمک این ماژول می‌توانید چهار پورت اترنت لایه 2 را با قابلیت سویچینگ و تحت کنترل IOS Cisco به Router اضافه نمایید.
مقایسه

ماژول GLC-T

Cisco module GLC-T

ماژول GLC-T سیسکو یک رابط 1000BASE-T SFP برای شبکه های مسی است.
مقایسه

ماژول GLC-SX-MM

Cisco module GLC-SX-MM

ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-SX-MM بر پایه استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-SX ساخته شده است. این ماژول را برای اتصال به فیبرنوری مولتی مد MM می­توان استفاده کرد. اگر کابل مالتی شما از نوع 50 میکرون باشد، می­توانید انتظار داشته باشید تا 550 متر برد را پشتیبانی کند و البته ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-SX-MM برای ارتباط­های مولتی مود 62.5 میکرون امکان کاربرد تا مسافت 220 متر را داراست..
loading

در حال بازیابی ...

آیتم های چهار تایی

موارد قابل بررسی

راجع به هر موضوعی
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید
ادامه...

درباره سایت چه می دانید

آنچه باید بدانید...
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید
ادامه...

گیزده دانستنی ها

دانستنی های علمی
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید
ادامه...

اجزا اصلی وب

وب سایت ها چه اجزایی دارند؟
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید
ادامه...
آمار سودمند
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید
154
خدمات جانبی
15
شعبه زیر مجموعه
1546
آرشیو
100
افزایش کیفی

تخصص، پشت کار ، امید

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد. حروفچینی لازم در شرایط فعلی لازمه تکنولوژی بود که گذشته، حال و آینده را شامل گردد. سی و پنج درصد از طراحان در قرن پانزدهم میبایست پرینتر در ستون و سطر حروف لازم است.

تخصص، پشت کار ، امید

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد. حروفچینی لازم در شرایط فعلی لازمه تکنولوژی بود که گذشته، حال و آینده را شامل گردد. سی و پنج درصد از طراحان در قرن پانزدهم میبایست پرینتر در ستون و سطر حروف لازم است.